Bezpieczeństwo pracy gdziekolwiek jesteś

Wdrożenia Microsoft

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w doborze najlepszego rozwiązania IT dla Waszej firmy, zapewnić jego szybkie wdrożenie i wsparcie powdrożeniowe.

Rozwiązania IT Microsoft

DYNAMICS 365

Dynamics 365 to skalowalny pakiet łączący CRM i ERP. Dzięki modularnej budowie, koszty wdrożenia Dynamics 365 są niższe, gdyż klient wdraża tylko te opcje których potrzebuje. Jednocześnie, dzięki szerokim funkcjonalnośćiom Dynamics 365 może wspierać wszystkie działy firmy: sprzedaż, marketing, obsługę klienta i inne.

Microsoft 365

Doskonale wszystkim znany zestaw narzędzi, które sprawiają, że Wasza praca staje się bardziej efektywna i sprawna. Office 365 to coś więcej niż zwykły Office. To zestaw usług chmurowych pozwalających pracować z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Zapewnia miejsce na Twoją pocztę i pliki. Usprawnia pracę w zespole i poprawia bezpieczeństwo danych.

POWER BI

Dowiedz się więcej o swoim biznesie. Power BI to zaawansowana analityka w chmurze. Buduj interaktywne raporty, użyj dowolnego źródła danych i odświeżaj je w czasie rzeczywistym. Udostępniaj raporty współpracownikom poprzez Office 365. Pracuj na urządzeniach mobilnych. Raportowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne

Zapytaj o więcej szczegołów

ADRES ul. Ogrodowa 17/8 Korsze, 11-430 NIP: 7422204817 Zadzwoń: 791214218 Napisz: obsluga@programisciwabonamencie.pl