Sharp, dynabook

Zintegrowane rozwiązania dla biur

System zintegrowanego biura zapewnia każdemu współpracownikowi natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.

Usługi drukowania na miarę Twoich potrzeb

Chociaż każda firma jest inna, nasi specjaliści ds. usług drukowania wiedzą, że każdy może pracować wydajniej, mając szybki i łatwy dostęp do optymalnie dostosowanego do swoich potrzeb sprzętu do drukowania, skanowania, kopiowania i zarządzania dokumentami. Nie bez znaczenia jest także komfort użytkowania.
W związku z tym przeanalizujemy nie tylko Twoje wydatki związane z drukiem firmowym, ale także sposób pracy z dokumentami. Ustalimy, które drukarki lub urządzenia wielofunkcyjne (MFP) są niedostatecznie wykorzystywane (co ogranicza zwrot z inwestycji), a których używa się nadmiernie (co może wpływać negatywnie na ich niezawodność). Wyjaśnimy Ci, czy rzeczywiście są najlepszym narzędziem do zadań, do których są wykorzystywane. Dowiemy się, kto korzysta z drukarek, w jakim celu i ocenimy poziom strat wynikających z marnotrawstwa.
Wszystkie te i inne kwestie zostaną przeanalizowane, żebyśmy mogli dostosować Managed Print Service do Twoich potrzeb, zapewniając Ci natychmiastowe zyski, a jednocześnie przygotowując Twoją firmę na przyszłe wyzwania.

Zarządzanie biurem

Chcesz podjąć większą odpowiedzialność społeczną, poprawić jakość udogodnień w twojej firmie lub zmniejszyć swój wpływ na środowisko? Sharp dokłada starań, by osiągnąć idealną równowagę między konstrukcją, jakością i funkcjonalnością.

Atmosferyczny generator wody Skywell®

Pozyskuj czystą wodę z otaczającego cię powietrza, zmniejszając potrzebę używania rur i plastiku. Skywell® to prosty sposób na unowocześnienie twojej firmy i ograniczenie wpływu, jaki masz na środowisko. Dowiedz się więcej o urządzeniu ‘Skywell’ i inteligentnym pozyskiwaniu wody dla inteligentnych firm.

SelfClean

SelfClean to kiosk, który zapewni Twojej firmie czy instytucji 100% ochrony. Spełnia wszystkie wymagania epidemiologiczne obecnych czasów, chroniąc osoby przebywające w sklepach, zakładach pracy, ośrodkach administracji publicznej, szpitalach czy szkołach i przedszkolach.

Wynajem długoterminowy sprzętu marki Sharp

Koszt nabycia laptopa, tabletu czy monitora jest identyczny przy zakupie za gotówkę i najmie długoterminowym – „raty 0%”


Co możesz wynająć?

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.


Monitory i ekrany reklamowe oraz dotykowe do Sali konferencyjnej lub projektowej.

Laptopy
TabletySkywell® 5TE - generator wody z powietrza atmosferycznego.

SELFCLEAN PRO KIOSK DO DEZYNFEKCJI RĄK.


Zapytaj o więcej szczegołów

Wypełnij formularz napisz nam co dokładnie potrzebujesz a my przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

ADRES ul. Ogrodowa 17/8 Korsze, 11-430 NIP: 7422204817 Zadzwoń: 791214218 Napisz: obsluga@programisciwabonamencie.pl